Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Ah Julii ten twoj sernik to jest na zimno czy pieczony'

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Nie 10:52, 23 Mar 2014    Temat postu: Ah Julii ten twoj sernik to jest na zimno czy pieczony'

nigdzie nie napisałam że dla organizmu to bez różnicy czy się je bułkę czy brokuły wręcz przeciwnie pisałam wręcz o szkodliwości przetworzonych produktów, ALE RÓWNIEŻ nie uważam by zabawianie się w krowę i żywienie się przede wszystkim węglowodanami było korzystne dla naszych organizmów (porównaj budowę układu trawiennego człowieka i jakiegokolwiek zwierzęcia roślinożernego) [link widoczny dla zalogowanych] urszula - anioł wie I nie smuc sie, moze akurat uda sie skoczyc do Polski.
W półfinale Polska dostała sporo punktów średnich, czyli nie niskich i nie wysokich, mam tu na muśli punkty 4,5, 6.
Ja nabrałam prawdziwej werwy do odchudzanka Sport pomaga mi nie myśleć o wymiotowaniu i całej reszcie Naprawdę jest dobrze Mam jeszcze chwilkę przerwy, więc zerknę sobie na glodne.pl
spada tak samo czy juz wolniej?
Właśnie.
Sa na poziomie takich polskich burakow.
Pewnie Ci, co się wyleczyli tutaj nie zajrzą, ale jeśli - piszcie co Wam pomogło.

Mam dłuższe włosy. [link widoczny dla zalogowanych] strasznie mnie boli szyja przy tych cwiczneniach:/

niemodne.. ej a jeszcze pająki to mały pikuś u mnie pod domem latem fruwa pełno takich tłustych robali nie wiem dokładnie co to jest podobno chrabąszcze majowe czy coś takiego ale jest tego pełno i dzieciaki piszcza i uciekają a te złosliwe robale je gonią mnie też nie raz gonily mało wylewu nie dostałam tego to sie najbardziej boje! Mój cennik: -utwardzanie naturalnych paznokci - 40zł Pozdrawiam [link widoczny dla zalogowanych]
1 wypijam zawsze przed szkołą , drugą po powrocie ( do godz. Dziewczyno to schudnij do normalnych rozmiarów , bo teraz to chyba jestez xl, i nie martw sie na zapas, coby było gdyby..../.., bo w najbliższej przyszłości ci to nie grozi. A Nikola ma bardzo ładne zdrobnienia - Niki, Nikusia, Nikuś, Nikolcia, a nie jakaś cola! Mi tez zostalo 7 tabletek zaczelam zaraz po okresie ;P Al. sylwetka24 - A jak długo zażywałaś bromergon? Próbuję razem z klientką dobrać odpowiednią fryzurę lub kolor.
mam nadzieje ze na mnie ten lek tez podziała.
Frostka ---> czy ja tez mogę prosić o zdjęcia ??
Ta choroba to kwestia psychiki.
On zrobił wystarczajaco dużo dla swoejgo zdrowia, przeprowadził cos dla wielu obcego - długie głodówki.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)