Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

czy ktos robil sobie w katowicach analize kolorystyczna?

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Śro 1:15, 26 Mar 2014    Temat postu: czy ktos robil sobie w katowicach analize kolorystyczna?

to nie do zniesienia . [link widoczny dla zalogowanych] Nie WIEM CO JEST ALE PRZEPISAŁ MI TYLKO TABLETKI NA PRZYWRÓCENIE OKRESU._DUPHASTON.!
EjĹźe...

ja w zasadzie zdecydowałam się na tą operację ,bo wiesz, nie chcę sie juz więcej zastanawiać , czy juz z tego zrobił sie rak , czy nie.Guz ma właściwości metaplastyczne , czyli skłonności do przetwarzania się . [link widoczny dla zalogowanych] Okazało sie dzisiaj, że mam termin na 20 października, Pani w szpitalu powiedziała, że po tygodniu bede mogła spokojnie do szkoły wrócić więc nie wiem o co kaman w końcu.

Ponadto jest bogatym źródłem niacyny, tiaminy, żelaza i białka. Nie byłam przekonana w 100% co do tej pracy, ale był mały promyk nadziei, ze być może coś z tego wyjdzie! U mnie dziś tylko minus 0,2 kg, ale dostałam okresu... Black - Wonderful life a, no i dzieciatko zrobilo sobie na mnie kupke [link widoczny dla zalogowanych]
oj chyba naprawde wszyscy pożadnie zapracowani..u mnie troche luzu obecnie,,chyba ludzie wreszcie zaczynaja pic mniej piwa bo zmino. Zadzwonili po mego anestezjologa, zjawił się w mig, o 8.00 podali mi oksytocynę nadal przy 2 cm, chwilę potem anestezjolog zaserwował mi znieczulenie i o 8.45 mały już był na świecie. Najlepszy salon fryzjerski to Expandre III w Krakowie na ul . Witajcie Jedzenie wiaze sie z emocjami...Małymi kroczkami wierze ze dojdziemy do celu(, trzymam kciuki. byłabym baaardzo wdzięczna Witajcie dziewczyny!
Wakacje, to będzie spokojnej, ale znowu grosz poleci.
Trzeci dzień dzisiaj, nie kawy nie piłam, udało się, a kawa bardzo przeszkadza?
Jedna kobieta to miala na plecach, a wygladalo to jak garb.
Napiszcie o tym!

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)