Forum Forum klasy d Strona G³ówna Forum klasy d

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

czy to cos pomaga?

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Sob 4:41, 22 Mar 2014    Temat postu: czy to cos pomaga?

Jesli czujesz sie zmeczona plywajac krawlem zrob tak: [link widoczny dla zalogowanych] vanili---> a dokładnie jeakie kremy wcierać i jakie balsamy?? Ale nie w sytuacji kiedy mloda, bardzo mloda zona czeka w sypialni a on zadowala sie przed kompem.
24 i dziś tj 25 zauważyłam śluz z bladoróżowymi smugami krwi.
nie mam w zwyczaju obrażać kogokolwiek, ale jesteś szablonowym przykładem głupoty polskich dziewcząt - A NIECH MAJĄ PRZESTROGĘ !

Od razu mówię że nie mogę być w ciąży , gdyż mam regularnie miesiaczki poza tym bardzo z partnerem uważamy. [link widoczny dla zalogowanych] katarzynawx jesteś szczęściarą, ja trafiłam w pierwszej ciąży na oddział właśnie z powodu poronienia, a po wypisie do domu wróciłam już sama, Ty nadal w komplecie, więc się tym ciesz.

jeszcze cos jesli bys mial to zwichniecie to niestey na bank 2 operacje w przeciagu jakis 3 lat i rehabilitacja na 100% i to naprawde intensywna ja bylam mala i nie chcialo mi sie cwiczyc a teraz mam tego skutki tak ostrzegam!!! Poczujesz przypływ energii. do domu nie wchodzą ale na domu, przy rynnie, w zakamarkach okiennych lub podsufitką nie stronią od zakładania gniazd..składają jaja , zawinięte w kokonik a gdy przychodzi czas- setki malutkich pajączków z nich wypełza... Maja studoia w roznych miastach. Baloniku- dbaj o siebie,moze najlepsza dla ciebie będzie dieta 1000 kcal?? [link widoczny dla zalogowanych]
witam podobnie jak Wy też mam kręcone włosy, ale nie od zawsze... Czy warto isc do Tomasza Pietrzyka? przepraszam za morze ale moja komorka t9 wykorzystuje Torbiel została wchłonięta. Serio warto sobie zrobic, wiec NAMAWIAM! Stad ból. a cu do la1rrego to i tak po gebie dostanie kiedys takich ludzi to trzeba utylizowac bo sa szkogliwi dla srodowiska
Ludzie są przemili (często te obsługujące osoby to laleczki z tipsami do ziemi, które wyglądają jak murzynki od samego wejści witające nas wielkim lookiem od góry do dołu).
otóż to, większość moich znajomych, które mają dzieci, uważają, że rodzenie w prywatnej klinice to jest marnowanie pieniędzy i sądzą, że to moja rozrzutność by wydać 1200 w dwa dni, tylko by poleżeć w atlasach.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona G³ówna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach