Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Pią 3:38, 21 Mar 2014    Temat postu: http://www.youtube.com/watch?v=ZO9z284Gko4

Treść tego postu jest skierowana do anny 6, a raczej Pani Aleksandry. [link widoczny dla zalogowanych] zebys w razie czego mogla bezpiecznie wrocic do kraju zajrzyjcie do netu, a najlepiej zamówcie katalog (potem będa Wam już wysyłać aktualne katalogi).
Straciłem przez ciebie prace ty ulizany arogancki bucu!
( musi być blisko ,krótszy dystans niż długoś ręki od barku do nadgarstka i przec aż zacznom strzelać kręgi wskakując na wła\ściuwe miejsce potem skłon głową
przy tym samym wzroscie i 52kg mam 93 w biodrach i biuscie, a w pasie 65

A jak dzieci się będą śmiały z powiedzmy Nikoli to tylko przez takich ludzi jak wy, którzy będziecie wmawiać swoim dzieciom że ich rodzice są nienormalni!!!! [link widoczny dla zalogowanych] PS Benusik Ja tez za 4 dni koncze 28 lat

No to jakie koszty ponoszą ,może to że muszą znaleźć kogoś na zastępstwo 5 KILO W 3 DNI JA TAK ZROBIŁAM WLASNIE TERAZ ;/// Wczoraj do nich dzwoniłam ja mam teramin wg okresu tez na 7 sierpnia,także się spotkamy napewno Pani powiedziała że dla siebie trzeba wziąść wszystko tzn koszule itp A więc mieszkałam sobie na takiej prowincji gdzie był jeden sklepik i pustota w nim,więc raz w tygodniu wyruszałam na większe zakupy do miasta. Byłam we Włoszech na wakacjach z rodzina w rimini i zakochałam się we Włoszech . [link widoczny dla zalogowanych]
Eurydyke i Santana spada tak samo czy juz wolniej? Nie wiem,co będzie dalej,nie spodziewam się cudów,jestem przygotowana na wszystko,łącznie z rozwodem,ale to, co zrobiłam do tej pory było przeze mnie przemyślane i absolutnie niczego nie żałuję.A wszystko dzięki terapii i oczywiście tego forum. Tak wiec ludzie jak chcecie to wylczyc to albo Hirurg i zrywanie paznokcia albo PREVENTIC nie moge zagwaranotwac na 100 % ze zadziala ale wierzcie mi wiele rzeczy stosowalam i nic nie dawaly a to jak reka odjał. Ale zawsze to miło jak ktoś podtrzyma cie na duchu i coś doradzi. Zielonaa xD sadze ze to dobry pomysł bo w koncu nie na darmo harowalas nie?;d a co do zrobie nia kolczyczq to nie mash sie co zastanawiac bo to super rzecz..buziooolki:*:* Odzywiam sie zdrowo, rowerek, swieze (powiedzmy ) powietrze, coraz mniej stresowych sytuacji.
Robi rewelacyjnie dobrze.
to se noś plecak

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)