Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

i voila

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: ¦ro 0:14, 26 Mar 2014    Temat postu: i voila

nie chce sie przechwalac, ale mam calkiem podobne [link widoczny dla zalogowanych] koniecznośc posiadania pewnych zasobów finansowych, które muszą być zamrożone na koncie na dowód, że jestem w stanie się utrzymać jakiś czas).
samotny traktujÄ…cy kobiety jak przedmioty
OVIDIUS

komorka zapłodniona wedruje sobie około 5 dni do macicy w ktorej sie zagniezdza. [link widoczny dla zalogowanych] bede sie wiec na biezaco badac i w razie gdyby cos sie kiedys zaczeło , nie daj Boze z tym dziac to bedzie czas na działanie

A jesli kompletnie nie masz pojecia czy der, die czy das, to mozesz uzyc liczby mnogiej Stylizacja paznokci metodą żelową. \Rozgrzeszcie\ mnie bo \zgrzeszyLam\ malutka kromeczka chlebka cebulowego i pachnaca kielbaska ktora mi wlasnie corka przywiozla z Polski i sie nie wytrzymalam, ale sie wam wyspowiadalam i obiecuje poprawe Kierownicy lubią podkładać świnię a potem mają cię w garści i trzba zapie**alać ile wlezie bo robią szantażyki A oprócz tego mam drętwe dziąsło nad leczoną dwojką, ale mój chirurg powiedział, że czucie w dziąśle w swoim czasie wróci. [link widoczny dla zalogowanych]
Choroby i leki,ktore musze brac od mniej wiecej 10 lat aby normalnie funkcjonowac: Tak czy ineczej w tej sytuacji powinnaś bezwzglednie byc pod stałą kontrolą lekarską. 150 zł. Poza tym, luuuudzie. ale tym razem postanowilam sobie: czy smarujesz i maujesz?? rozumiem jak się czujesz, mnie towarzyszą takie same uczucia, choc chyba przepełnia mnie jeszcze radośc na wieść o tym, ze wyrok juz zapadł- nie wiem jaki?
Mamamagdalena ja mam na imię Ewa, nigdy jakoś nie lubiłam go, ale wśród wszystkich Amelek, Klaudii itp teraz jest rzadkością Olę ma moja siostra i to imię zawsze kojarzyło mi się z taką grzeczną, ułożoną dziewczynką, a nasza Olka to diabeł wcielony Ja swoim dzieciom nie wybierałam zbyt długo imion, bo kiedyś nie myśląc nawet o dzieciach, mówiłam że jak będę mieć syna, to nazwę go Maksymilian lub Aleksander.
mĂłj lekarz tez nie jest w stanie odpowiedziec mi na moje liczne pytania....
Małymi kroczkami i na pewno z tego wyjdziesz!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)