Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ciZaloguj się, by sprawdzić wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Ludzie, czy wy naprawde wierzycie ĹĽe chirurg to recepta na

Autor Wiadomo¶ć

Doł±czył: 25 Sty 2014

PostWysłany: Czw 14:54, 20 Mar 2014    Temat postu: Ludzie, czy wy naprawde wierzycie ĹĽe chirurg to recepta na

ja też poszukuje tej piosenki i jak narazie nici [link widoczny dla zalogowanych] Kończyny i mięsnie na pewno drętwieją od mózgu. Uzywa drugiego imienia.
-sumamed (2 tabletki!!!!) 43,20- nie pytajcie co mnie podkusiło tyle wybulić za 2 tabletki które nic nie pomogły
heh a na dodatek w moskwie te ciuchy sÄ… 2 razy drosze strasznie mi sie tez te buty J.LO podobajÄ…...ceny takei sredniawe ale coooz....
Jestem po 16 dniu.

Teraz to ja wogole wspolczuje wszystkim klientkom!!!! [link widoczny dla zalogowanych] NIBY 200 ZL ALE DLA NIEKTORYCH RODZIN TO DUZO.

odkryłam cudowna herbatke - melisą z gruszką vitaxu - lekko słodka od ziół, całkiem naturalna, bez czarnej herbaty, której na atkinsie powinniśmy unikać. 2 mce temu na kopenhaskiej schuidłam i zaraz wróciłam, nie jem pieczywa, ziemniaków makaronu i tak naprawde to tylko czasami piwko zimniutkie mnie skusi, więc....czy ta meridia tylko hamuje uczucie głodu bo ja to chyba potrzebuje kopa dla przemiany materii bo z łakomstwem w większości przyadków wygrywam. przestac o tym myslec i zajac sie czyms innym tak wogole to isc do szkoly zaczac robic kariere to wtedy na pewno sie zajdzie los bywa przewrotny A, nie takie rzeczy przejda przez pochwę i wejda do pochwy. zależy od żelu i naturalnie od warstwy nabłyszczającej na samej górze. [link widoczny dla zalogowanych]
W grudniu bylam jeszcze blondynka (wczesniej przez 3 lata) potem cos mi odj...ło i walnelam sobie rude. Pozdrawiam Na szczęście są krótkie, szybko odchodzą, staram sie zapominać. [link widoczny dla zalogowanych] Czekolade wole zjeść niż mieć ją na sobie.Używam kosmetyków 2 razy dziennie z firmy Oriflame i już nie mam celulitu.Już po 2,5 miesiąca się go pozbyłam. Zieloną pietruszkę oraz koperek siekamy. Dziewczyny czy korzystałyście lub korzystacie z chodzików dla swoich dzieci?
jak U Was dziewczynki ?
Dodam, ĹĽe nie mam zadnych objawĂłw podwyĹĽszonej prolaktyny mam regularne miesiÄ…czki co 33 dni i nie sÄ… skÄ…pe, mam owulacje i nie mam mlekotoku.
Dziś mam urodzinki,chę tylko Wam o tym napisać bo z ust lubego padło takie zdanie na ten temat:jesteś jak trzydziestka...śmietanka..
magnefar - polecam z czystym serdenkiem
boże jak sobie teraz o sobie myśle wygladałam ja monstum-wieźma:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)