Forum Forum klasy d Strona Główna Forum klasy d

Na to plaster hipoalergiczny przyklejam i jest git.

Dołączył: 25 Sty 2014

Skąd: Finland

PostWysłany: Nie 5:07, 23 Mar 2014    Temat postu: Na to plaster hipoalergiczny przyklejam i jest git.

te imiona dzieci naszych rodzimych gwiazd są bardzo ładne moim zdaniem,te wszystkie; [link widoczny dla zalogowanych] A ja mysle ze ona Ci pomoze. Grapka, ile czasu trwała Twoja rekonwalescencja po pierwszej operacji?
Ale gdyys znaalzla takie jak by Ci pasowaly (wiem ze to trudne ale załózmy ze po tygodniach, m-cach, latach poszukiwan) - CZY WTEDY BYS NOSILA ?
Czy któraś z pań miala też takie problemy.?
jestem ogolnie zadowolna.

Mam zamiar usiasc przy tym (bazy medyczne) i jesli czegos sie dowiem podzielic z wami - jednak jak juz wspomnialem czasu ostatnio mi brakuje a to nie jest zajecie na godzinke czy dwie, ale obiecuje ze sie za to zabiore. [link widoczny dla zalogowanych] zazdroszcze tym, ktore biora leki, u mnie z jajnikiem bedize cieniutko, ale ciesza mnie wasze wypowiedzi o tym, ze bez tego osprzetu tez mozna dac rade.

Cudnie A i sam Lublin jest przefantastyczny, ale chyba wolałabym we dwoje to miasto, niż przyznaję z dziećmi - bo mnie się bardziej kojarzy z czasami studenckich imprez w Toruniu Knajpki na Starówce wieczorową porą.... a tu taka miła niespodzianka no ale zobaczymy w praktyce jak to z nimi będzie a potem sie zobaczy jak mi sie bedzie tam z nimi wspolpracowac duzy plus jest taki ze zakwaterowanie bede miec w hotelu, zarcie zapewnione, takze warunki no nawet calkiem niezle wygladaja. Nie usuwaj, jest tyle kobiet, które nie mogą mieć dzieci i to dziecko adoptują. pierwsze 3-4 miesiące miałam spokój bo ciągle tylko spały ale tak jak pisze Aga - dzieci są różne, a i my jesteśmy różne i dla każdej problemem może być co innego [link widoczny dla zalogowanych]
Jeśli ktoś chce sobie zafundować mętlik w głowie i skutecznie opróżnić swój portfel (150zł/wizytę) to polecam, pozostałym serdecznie odradzam. W sumie to jeszcze jest mój pierwszy kolczyk, więc wiecie... potrafie nie spac pare nocy pod rzad ewenyualnie zdrzemnac sie po 2 ,3 godziny a potem w dzien chodze otumaniona.zawsze na jakies wyjazdy ,wazne spotkanie chodze nie wyspana!.Jak sie klade wieczorem padnieta wydaje mi sie ze powinnam usnac odrazu a tu psikus -krece sie wierce i dalej nie spie !czasami biore proszki ,usne po nich owszem ale za jakies dwie godziny sie budze i nie spie do rana ! ŻE TEŻ MUSZĘ W TEJ CHOLERNEJ PRZYCHODNI SIEDZIEĆ! [link widoczny dla zalogowanych] Kaka,ja gotuje z mrozonki \zupa prezydencka\ ale jak jej nie zakupie wtedy biore tylko wloską kapuche ,do tego 6 cebul i koncentrat pomidorowy,mozna dodac papryczke i seler naciowy ale nie koniecznie,zupa i tak odchudza,cieszymy sie ze do nas dolaczylas,musisz tylko scisle przestrzegac dietki a na efekty dlugo nie poczekasz Zastanawiam się nad wyprostowaniem, tylko trochę się boję, czy potem jak będę chciała wrócić do kręconych, to czy będą w takiej formie jak teraz?
ostatnio robiłyśmy z mamą porządki w piwnicy...
Waga jest tez zalezna od wielu czynnikow - jeden bedzie pulchny przy 60 kg inny szczuply.
serio chcesz wiedziec bo chcesz na stale przytyc??

Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona Główna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)