Forum Forum klasy d Strona G³ówna Forum klasy d

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Po wszystkim lekarz który mnie szył robił to jak dla mnie

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Pon 12:20, 07 Kwi 2014    Temat postu: Po wszystkim lekarz który mnie szyÅ‚ robiÅ‚ to jak dla mnie

ale ja nie planuje na razie mieć dzieci.
Witam Zmywałam kiedyś naczynia nuciłam coś pod nosem gdy nagle parę centymetrów od mojej twarzy spuścił się gruby obrzydliwy pająk może nie był duży ale jednak .

nie jest CI niedobrze? [link widoczny dla zalogowanych] Najgorsze dla mnie jest to, ze jestem głodna!!!
A jak tam u Was? W poniedziałek zaczynam głodowanaie, już nie mogę się doczekać. dla mnie to za malo. a swoja droga moze ktos wie jaka role odgrywa ciezar kola zamachowego? Dzięki za info dziewczyny u mnie w marketach nie widziałam, la erozejrzę się bardziej, albo jak mówisz Fanka zapytam w pierkarni. [link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych] lb_Grani_8878114_400.jpg.html?path=pgallery&path_key=Alba ,%20Jessica&seq=10 Ja mam pytanko, slyszalam ze w ofercie zeptera tez sa depilatory - jezeli mozna to poprosze o cene i jakis ogolny opis tego urzadzenia. Och ja nie zrozumialam... Pomocy!! SDodam ,ze jestem brunetką o ciemnej karnacji i szczupłej sylwetcxe(nie chuda) wzrost ok.173,mały biust.Chciałabym wyglądac elegancko i niebanalne,czy juz któras z was brala ślub cywilny ,w jakim stroju? Mam II grupę i nie wiem czy teraz je brac, czy lepiej przejsc się do lekarza i zapytac czy jest konieczne branie tych tabletek, jak myslicie brac je czy nie ? Dynia

Z tego co wiem jako jedyny na rynku.
ja cię doskonale rozumiem i poszukuje adresu gabinetów kosmetycznych które wykonują zabiegi związane z laseroterapią najlepiej w okolicach Lublina
OK - indeks glikemiczny, ale organizm posiada magazyny na glikogen (glukozę), zatem jak coś zjesz to nie zostanie to zamienione od razu w tkankę tłuszczową, najpierw zmagazynowane, a jak będzie tego sporo - to wtedy zostanie przekształcone w materiał zapasowy - tkankę tłuszczową ...

Dobre [link widoczny dla zalogowanych] to znaczy ..
Mam pytanko do wszystkich cudownych gospodyń domowych. ja akurat mam podobny wzrost i mega krecone wlosy Jak ma taka osoba iść do lekarza, jeżeli nie wychodzi z domu? Oj,lilianko-znam ten ból. Jak innych pytam, to mowia, ze marudze, ale ja i tak widze, ze jakos jestem... [link widoczny dla zalogowanych]
Ja bym Ci zaleciła pójście do sauny. nie mysl o nich bedzie latwiej. i co z tego? Lepiej jest systematycznie tracić na wadze i zamieniać tłuszcz w masę mięśniową niż np. i bardziej zapcha W tamtym roku przekroczyłam magiczne 3+0 i wcale sie źle z tym nie mam tylko ta samotnośc, a bardzo lubię gdzieś łazić: Mam zamiar umuwic sie z Dr kobusem na dermabrazje mechaniczną, moja twarz wyglada okropnie mam duzo blizn po tradziku i nie wyglada to dobrze , mam pytanko czy ktos moze z was miał u niego taki zabieg???

Zapraszamy nawww.feelbeauty.eu/forum
Seks trwa rożnie- czasem 5-10 minut, a czasem 30 minut plus długa gra wstępne. Do tego chcialam chodzic na angielski, ale tez w tym samym dniu bedzie, wiec....No i gimnastyka...tez to samo.

Hej [link widoczny dla zalogowanych] niektóre brały i to i to ale po Lidzie ewidentnie i słabsze efekty uboczne.
Dlatego chcialabym sie spytac czy ktos tez mial kiedys takie objawy jak ja tzn na czwarty dzien na brzuchu zaczela pojawiac mi sie wysypka tak sie nasilila ze zaatakowala mi klatke piersiowa pod pachami i podbrzusze. Musisz znaleść kogoś, komu wykryto toxo w pierwszym trymestrze i wypytać o obiawy, samopoczucie i efekt końcowy. Jeśli wyjdzie ujemne - wszystko jest OK (pod wzgledem toxo) i można spokojnie szykować się do rozwiązania -no zdjecie wyszlo baaardzo ladnie z naciskiem na bardzo ***do Afle --- chyba Ty miales tez taki pomysl. [link widoczny dla zalogowanych]
ty tylko tutaj przychodzisz aby na niego nabluzgac a te babki tutaj niepotrzebnie sie produkuja Obecnie rajstopy w Sprayu Sally Hansen są niedostępne. 3 pani bogumiala nie jest rozpoznawana przez kolezanki z bloku jak idzie do spozywczaka na zakupy,albo odbiera dzieci ze szkoly... jedni złe,drudzy dobre, tak jak z kazdym narodem bywa. Z tym ze p. Stylizacja-absolutny HIT HIT -Fluid do kręconych włosów-REVLON do suszenia suszarką z dyfuzorem-włoski są tak miekkie i kręcone i ten zapach MIODZIO!

torbiel to jest guz
Witanko Siemanko

odpekana msza święta w niedziele... [link widoczny dla zalogowanych] *koperek,sos sojowy,papryka czerwona w kostkę
Bez niego byloby calkiem inaczej, szaro , smutno... Jest wiele metod. Co u Ciebie? a do tego jest okraglejsza... Witam wszystkie przyszłe panny młode i te które już przeżyły swój WAŻNY dzień. [link widoczny dla zalogowanych]
Tak więc 3 godziny w pracy jestem ładna później już nie bardzo, a wszędzie sa lustra - czasami można sie dobić. Powodzenia! pozdrawiam! [link widoczny dla zalogowanych] omentarze/ Skoro głodówki są chore to po co w ogóle pojawiłeś (aś) się na tym forum? Zarowno maz jak i ja nie chcialam zeby byl przy porodzie ciezki i dlugi porod sprawil jednak ze maz w nim uczestniczyl dzielnie stal przy moim lozku minal jakis czas i pytam meza czemu jednak zdecydowal sie zostac ze mna a on mi na to ze tak bradzo bolaly go krzyze i ze nie mial juz sily stac ale wstyd mu bylo wyjsc spok nie? Sorki, juz podalas.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona G³ówna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach