Forum Forum klasy d Strona G³ówna Forum klasy d

FAQFAQ   SzukajSzukaj   U¿ytkownicyU¿ytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj

Tydzień temu kupiełm orbitreka kettler verso 107.

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat

Do³±czy³: 25 Sty 2014
Przeczyta³: 0 tematów

Ostrze¿eñ: 0/5

PostWys³any: Nie 23:05, 23 Mar 2014    Temat postu: TydzieÅ„ temu kupieÅ‚m orbitreka kettler verso 107.

jak sie robi ta lapke, czy kwiatka ? [link widoczny dla zalogowanych] Mąż sam z siebie zapisał się na terapię, póki co nie pije. Z moczu test wychodzi przy wartosci około 25 mmol czy jakos tam a z krwi juz przy 10 jest pozytyw!!!

W trosce o jakość mojej opieki i twoją satysfakcję w grupie może być najwyżej dwoje dzieci. [link widoczny dla zalogowanych] Dziękuję wszystkim za wsparcie.

Dziś zrobiłam badania lekarskie. hmm, tak: (hi,hi). Pozdarwiam!! Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. [link widoczny dla zalogowanych]
taaa małe jest piekne..... ja noszę F!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;(((((((( i nie mogę znaleść żednego biustonosza;( jaki polecasz,żeby biust ładnie wyglądał i dobrze się trzymał? A co mnie obchodzą baby, które nie mogą mieć dzieci? cena 140 zł (do uzgodn.) Polecam Salon HAIR COIF W CZYŻYNACH !! Witam wszystkich serdecznie. Napewno wypróbuję
Jeśli chodzisz do niego na NFZ to mozna go poniekąd usprawiedliowic nadmiarem pracy.
*frezowanie
bo serce zostaje,
W Cleopatrze był zabójczy
nie martw sie ze nic nie masz, ze nie masz chlopaka i nie mialas itd itp mozna tak wymieniac.

Post zosta³ pochwalony 0 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum klasy d Strona G³ówna -> FAQ (FKD) Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach